Mieszkam w Ostrołęce

Aktualności

Podziękowania od PZB

Na ręce prezydenta Ostrołęki, Janusza Kotowskiego, wpłynęły podziękowania od Polskiego Związku Bokserskiego za sprawną organizację XVII Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Boksie o Puchar PKOL.

W liście sygnowanym przez Prezesa PZB, Jerzego Rybickiego, możemy między innymi przeczytać „Nie po raz pierwszy władze miasta oraz osoby zaangażowane w ostrołęcki boks zademonstrowały duże zaangażowanie w organizację powierzonej imprezy, której przebieg był bardzo sprawny. Taki stan rzeczy może tylko cieszyć. Tym bardziej, że wierzymy głęboko, iż także w przyszłości będziemy mogli razem podejmować liczne wyzwania dla dobra polskiego pięściarstwa.
Przy tej okazji chciałbym także pogratulować sukcesów, jakie podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski odnieśli ostrołęccy zawodnicy, którzy od lat  - pod wodzą Mieczysława Mierzejewskiego – zaliczają się do krajowej czołówki”.
Plan miasta
PLAN MIASTA
Panorama miasta na żywo
WIDOK NA PLAC BEMA

NA ŻYWO

Fotogaleria
FOTOGALERIA
Jak załatwić sprawy w urzędzie

Jak załatwić
sprawy w urzędzie
Wybierz kategorię sprawy

E-urząd

E-urząd
Przejdź do BIP

Elektroniczna tablica ogłoszeń

ELEKTRONICZNA
tablica ogłoszeń

POLECAMY
  • E-budownictwo GUNB
  • WFOŚiGW
  • Związek Samorządów Polskich
  • GUM Ostrołęka
  • PISA
  • Narodowe Siły Rezerwowe
  • Inspektor Nadzoru Budowlanego
  • CEIDG
  • MODR
  • MOPR
  • OCK
  • Poradnia psychologiczna
  • ZUS
Do góry