Aktualności

Podsumowanie turnieju dzikich drużyn w piłce siatkowej

Podsumowanie turnieju dzikich drużyn w piłce siatkowej

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce kolejny raz zorganizował wakacyjny turniej dla fanów siatkówki.

Do rywalizacji, która odbyła się w środę, 8 lipca w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia, zgłosiło się pięć drużyn: Wąsy Dandiego, Drużyna Pierścienia, JG Team, Kiwać to sobie możesz na podwórku, Team D4. Łącznie w turnieju wzięło udział 31 zawodników i 2 zawodniczki. Drużyny w sześcioosobowych składach zagrały systemem "każdy z każdym".

Za udział w turnieju oraz sportową rywalizację zawodnikom podziękowali wiceprezydent Maciej Kleczkowski oraz dyrektor MZOSTiIT Jarosław Napiórkowski.

Wyniki poszczególnych meczów:
1. WĄSY DANDIEGO - TEAM D4, 25:20, 25:19 - 2:0,
2. JG TEAM - KTSNMP, 25:23, 19:25, 11:15 - 1:2,
3. DRUŻYNA PIERŚCIENIA - TEAM D4, 25:23, 20:25, 10:15 - 1:2, 

4. WĄSY DANDIEGO - JG TEAM, 25:19, 25:21 - 2:0,
5. DRUŻYNA PIERŚCIENIA - KTSNMP, 14:25, 14:25 - 0:2, 

6. TEAM D4 - JG TEAM, 23:25, 19:25 - 0:2,
7. DRUŻYNA PIERŚCIENIA - JG TEAM, 23:25, 6:25 - 0:2,
8. KTSMNP - WĄSY DANDIEGO, 25:11, 16:25, 13:15 - 1:2,

9. DRUŻYNA PIERŚCIENIA - WĄSY DANDIEGO, 11:25, 16:25 - 0:2, 

10. KTSMNP - TEAM D4,X,X,X - 3:WO, (TEAM D4 WALKOWER).

Klasyfikacja końcowa:
1. Wąsy Dandiego - 10 pkt.
2. Kiwać to sobie możesz na podwórku - 9 pkt.
3. JG Team - 7 pkt.
4. Drużyna Pierścienia - 1 pkt.
5. Team D4 - 1 pkt.

Składy drużyn:
WĄSY DANDIEGO: Filip Kułas, Jakub Dmochowski, Maksymilian Murawski, Kacper Brzostek, Paweł Dąbkowski, Janek Kołakowski, Alek Szweczyk.
KTSNMP: Piotr Wojs, Piotr Pyskło, Michał Murawski, Wojciech Brzozowski, Wiktor Rostkowski, Maciej Dąbkowski, Piotr Konopka.
JG TEAM: Szymon Majkowski, Krystian Białobrzewski, Adrian Dobkowski, Marcin Sadowski, Bartosz Pawełek, Paweł Zalewski.
DRUŻYNA PIERŚCIENIA: Jakub Mróz, Filip Pietrzyk, Hubert Pawełek, Antoni Dudkowski, Piotr Świder, Igor Rostkowski, Bartek Ziemiński.
TEAM D4: Bartek Subzda, Wiktor Dmochowski, Aleksandra Jadczak, Magdalena Zduńczyk, Paweł Ogonowski, Jan Ogonowski.

Za organizację i przeprowadzenie zawodów odpowiedzialni byli Marek Karczewski, Łukasz Cichowski i pracownicy hali A. Gołasia. Nad bezpieczeństwem medycznym czuwała Anna Jakubiak.

Już dziś zapraszamy na kolejny turniej dzikich drużyn w środę, 5 sierpnia oraz na siatkówkę plażową, która odbędzie się 9 sierpnia.

  • Turniej dzikich drużyn (1)
  • Turniej dzikich drużyn (2)
  • Turniej dzikich drużyn (3)
  • Turniej dzikich drużyn (4)
  • Turniej dzikich drużyn (5)
  • Turniej dzikich drużyn (6)
  • Turniej dzikich drużyn (7)
  • Turniej dzikich drużyn (8)
  • Turniej dzikich drużyn (9)
  • Turniej dzikich drużyn (10)
  • Turniej dzikich drużyn (11)
  • Turniej dzikich drużyn (12)
  • Turniej dzikich drużyn (13)
  • Turniej dzikich drużyn (14)
  • Turniej dzikich drużyn (15)
  • Turniej dzikich drużyn (16)
  • Turniej dzikich drużyn (17)
  • Turniej dzikich drużyn (18)
  • Turniej dzikich drużyn (19)
  • Turniej dzikich drużyn (20)
  • Turniej dzikich drużyn (21)
  • Turniej dzikich drużyn (22)
  • Turniej dzikich drużyn (23)
  • Turniej dzikich drużyn (24)
Plan miasta
PLAN MIASTA
Panorama miasta na żywo
WIDOK NA PLAC BEMA

NA ŻYWO

Fotogaleria
FOTOGALERIA
Jak załatwić sprawy w urzędzie

Jak załatwić
sprawy w urzędzie
Przejdź do BIP

E-urząd

E-urząd
Przejdź do BIP

POLECAMY
  • Poradnia psychologiczna
  • MOPR
  • OCK
  • Inspektor Nadzoru Budowlanego
  • Związek Samorządów Polskich
  • PISA
  • WFOŚiGW
  • MODR
  • Narodowe Siły Rezerwowe
  • Czas na Kurpie
  • CEIDG
  • ZUS
Do góry