Mieszkam w Ostrołęce

Aktualności

Oświadczenia radnych w terminie

Wszyscy ostrołęccy Radni złożyli oświadczenia majątkowe w ustawowym terminie. Zgodnie z Ustawą o samorządzie gminnym mieli na to czas do 30 kwietnia br.

Zgodnie z Ustawą radni, prezydent i jego zastępcy, sekretarz i skarbnik miasta oraz m.in. kierownicy jednostek organizacyjnych miasta (np. prezesi spółek miejskich oraz dyrektorzy szkół i przedszkoli) są obowiązani do złożenia oświadczenia o swoim stanie majątkowym (zarówno odrębnego, jak i objętego małżeńską wspólnością majątkową).

Radni składają oświadczenia majątkowe wraz z kopią swojego zeznania o wysokości osiągniętego dochodu w roku podatkowym (PIT) za rok poprzedni i jego korektą. Swoje oświadczenia radni składają przewodniczącemu rady. Przewodniczący rady i prezydent składają swoje oświadczenia wojewodzie.

Zgodnie z Ustawą przewodniczący rady dokonuje analizy oraz przekazuje oświadczenia radnych do urzędu skarbowego. Oświadczenie majątkowe przechowuje się przez 6 lat.

Oświadczenia Radnych miejskich zostały opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie: www.ostroleka.pl

Dariusz Maciak
Przewodniczący Rady Miasta
Plan miasta
PLAN MIASTA
Panorama miasta na żywo
WIDOK NA PLAC BEMA

NA ŻYWO

Fotogaleria
FOTOGALERIA
Jak załatwić sprawy w urzędzie

Jak załatwić
sprawy w urzędzie
Wybierz kategorię sprawy

E-urząd

E-urząd
Przejdź do BIP

Elektroniczna tablica ogłoszeń

ELEKTRONICZNA
tablica ogłoszeń

POLECAMY
  • E-budownictwo GUNB
  • WFOŚiGW
  • Związek Samorządów Polskich
  • GUM Ostrołęka
  • PISA
  • Narodowe Siły Rezerwowe
  • Inspektor Nadzoru Budowlanego
  • CEIDG
  • MODR
  • MOPR
  • OCK
  • Poradnia psychologiczna
  • ZUS
Do góry