Mieszkam w Ostrołęce

Aktualności

II Spinningowy Puchar Jesieni o nagrodę Prezydenta Ostrołęki

32 wędkarzy wzięło udział w drugiej edycji zawodów wędkarskich o puchar Prezydenta Ostrołęki.  Mimo sprzyjającej pogody jedynie dziewięciu startującym udało się złowić ryby, które po zmierzeniu i zważeniu wróciły do Narwi.
 Zdobywcą Pucharu prezydenta Ostrołęki został Robert Gwiazdowski, który z wynikiem 590 pkt wyprzedził,  Łukasza Romanika (510 pkt). Obydwaj zawodnicy reprezentowali koło wędkarskie Narew. Na trzeciej pozycji uplasował się Andrzej Luchciński  z koła Energopap, z wynikiem 390 pkt. Pozostałe miejsca od 4 do 9 zajęli:
Paweł  Rukasz                         Narew 38               330 pkt
Jan   Kotowski                        Energopap 72         300 pkt
Tadeusz Przyborowski              Energopap 72         270 pkt
Michał Jasiński                         Małkinia 64              270 pkt
Adam   Krawczyk                    Narew 38                200 pkt
Roman  Wójcicki                     TW Jeziorany            90 pkt
Warto przypomnieć, że wędkarze przed zawodami wyczyścili w czynie społecznym nabrzeże Narwi na odcinku od domku ratowników do starego mostu. Niestety branie było słabe i nie udało się złowić żadnego  szczupaka, a szczęśliwi wędkarze musieli zadowolić się połowem okoni.  Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów w III edycji Pucharu.
Plan miasta
PLAN MIASTA
Panorama miasta na żywo
WIDOK NA PLAC BEMA

NA ŻYWO

Fotogaleria
FOTOGALERIA
Jak załatwić sprawy w urzędzie

Jak załatwić
sprawy w urzędzie
Wybierz kategorię sprawy

E-urząd

E-urząd
Przejdź do BIP

Elektroniczna tablica ogłoszeń

ELEKTRONICZNA
tablica ogłoszeń

POLECAMY
  • E-budownictwo GUNB
  • WFOŚiGW
  • Związek Samorządów Polskich
  • GUM Ostrołęka
  • PISA
  • Narodowe Siły Rezerwowe
  • Inspektor Nadzoru Budowlanego
  • CEIDG
  • MODR
  • MOPR
  • OCK
  • Poradnia psychologiczna
  • ZUS
Do góry