Aktualności

Mistrzostwa w tenisie stołowym kobiet

Mistrzostwa Ostrołęki Szkół Średnich w Singlowym Tenisie Stołowym Kobiet i jednocześnie XVIII edycja Licealiady, odbyły się 5 grudnia. Do zawodów przystąpiło 36 zawodniczek z siedmiu ostrołęckich szkół.

W hali sportowej w Wojciechowicach stoczono wiele w singlowym tenisie stołowym, o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Tytuł mistrzyni zdobyła ostatecznie Ilona Zalewska z II Liceum Ogólnokształcącego, która wygrała w finałowym meczu z Moniką Kujawa 8:11, 11:6, 11:4 (2:1). Drugie miejsce zdobyła Martyna Trzcińska z I Liceum Ogólnokształcącego,a trzecie Monika Kujawa z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2.Nagrody zawodniczkom wręczył wiceprezydent Maciej Kleczkowski