Aktualności

Bieg Papieski już po raz piąty

Już po raz piąty mieszkańcy Ostrołęki przystąpili do rywalizacji w Biegu Papieskim organizowanym przez UKS Clan. Do zmagań na 3 km trasie przystąpiło blisko dwieście zawodniczek i zawodników.

Najlepszy był Karol Rogoziński, wygrał z czasem 9 minut i trzech sekund, sekundę później finiszował Adam Piątkowski. Trzeci na mecie zameldował się Paweł Kowalik z Komarówki Podlaskiej - 10 minut i 2 sekundy.

W gronie kobiet podobnie jak przed rokiem najlepsza okazała się reprezentantka OKLA Ostrołęka Katarzyna Butler z czasem 10 minut 7 sekund. Drugie miejsce zajęła Klaudia Pażych z UKS Siódemka - 11:05, a trzecie Agnieszka Bałazy z BBL Ostrołęka - 11:08.

V Bieg Papieski został przeprowadzony pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Najlepsze zawodniczki i zawodników dekorował Maciej Kleczkowski, wiceprezydent miasta.